W imieniu członków klubu SP6ZWR mam zaszczyt zaprosić na trzecie spotkanie krótkofalowców, sympatyków APRS i D-STAR, które odbędzie się w dniach 01 - 02 października 2016 w schronisku Andrzejówka w Rybnicy Leśnej.

Podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy wszystkich chętnych, do wzięcia udziału w spotkaniu, przedstawienia / zaprezentowania sprzętu, informacji i zagadnień o tematyce zwianej z APRS i D-Star, jak również innych problemów związanych z łącznością amatorską.

Tradycyjnie już planujemy zabawę terenowa z wykorzystaniem urządzeń łączności amatorskiej, (jak co roku z cennymi nagrodami).

Tak jak w zeszłym roku mamy do dyspozycji 28 miejsc noclegowych w schronisku Andrzejówka, możliwość wyżywienia na miejscu.

Organizator - klub SP6ZWR zapewnia oczywiście miłą atmosferę przy ognisku a ponad to sobotę zapraszamy na prezentacje przygotowywane przez krótkofalowców, wspólne ognisko (poczęstunek: gorąca zupa i kiełbaski przy ognisku), w niedzielę luźne rozmowy w miłej atmosferze.
Chętnych zapraszamy już w piątek - do pomocy przy rozłożeniu sprzętu a w godzinach popołudniowych na wieczorne ognisko powitalne.

W ubiegłym roku w spotkaniu uczestniczyło około 70 osób z całej Polski. 
Mamy nadzieję, że w tym roku pogoda również dopisze i zachęci do odwiedzenia Andrzejówki.

Formularz rejestracyjny tradycyjnie znajduje się na naszej stronie informacyjnej www.sp6zwr.com.pl

W sprawie ewentualnych noclegów i wyżywienia proszę o kontakt bezpośrednio ze mną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie tel. 533-335-966.

Zwracamy się również do wszystkich chętnych, którzy chcieli by zaprezentować urządzenia, rozwiązania techniczne, ciekawostki, informacje, lub inne prezentacje o tematyce krótkofalarskiej aby przekazali nam taka informację.

Z naszej strony zapewniamy spotkanie w miłej atmosferze, poczęstunek przy ognisku oraz niezapomniane wspomnienia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

O szczegółach spotkania będziemy jeszcze informować na naszej stronie oraz forach internetowych i FB

Pozdrawiam